Nauja daina

KITAVA pristato lengvumu ir saulėta nuotaika alsuojančią  dainą „Bars“

Kitava atvirute m

Kas tai – kažkas naujo, tąsa ilgalaikio kūrybinio ieškojimo ar tiesiog nostalgiškas Kalėdų laukimas?
„Visi atsakymai teisingi!!! (sako Rasa Stoškuvienė). Pradėsiu nuo paskutinio teiginio. Taip, mes esame tie absoliutūs, statistiniai sergantieji Kalėdomis. Ypač tomis, vaikystės Kalėdomis, kai mamos iki išprotėjimo virė, taisė, kepė. Tikriausiai šitos nostalgijos apimti, mes taip pat pabandėm šventėm iškepti kažką gražaus, šviesaus ir būtinai su prieskoniu, atėjusiu iš vaikystės“
„Daina gimė labai spontaniškai, dar vasaros pradžioje, skambinant havajietiškos muzikos akordus. Labai savaimingai atėjo lietuvių liaudies dainos „Bars, bars“ motyvas, kuris taip skaniai suskambo tame kontekste, kad jau ir nebepaleido.  Taip  – tai kažkas naujo, nes daina savo lengvumu ir  žaismingumu tiesiog nubloškia atgal į saulėtą vasaros laiką. Ir ne tik, nes dainos tekstas gali sukelti ir nostalgiją vaikystės „zbitkom“ – dalinasi mintimis KITAVOS prodiuseris Kęstutis Stoškus.
Pristatomai dainai žaismingumo ir kitoniško skambesio įneša Romo Trijonio įgrota „Pedal Steel guitar“. Naujoji daina „Bars“ yra dar vienas puikus grupės KITAVA darbas, įrašinėjant naująjį albumą – „Laimingos dainos“.