KALĖDŲ VISATOJ – naujas videoklipas

 

Grupė KITAVA pristato naują, kalėdine mistika ir stebuklais sklidiną  videoklipą „Kalėdų visatoj“, kuriame ne tik šviesumu, jaukumu, pozityvu pažyranti kalėdinė muzika, bet ir žaismingas, į kalėdinę pasaką kviečiantis pasinerti videoklipo siužetas. Kaip juokauja grupės nariai, videoklipu kviečiama pagaliau išlysti iš savų socialinių burbulų, šokti į kalėdinius burbulus ir nieko negalvojant, be rūpesčių  skrieti į KALĖDŲ VISATĄ. O kas ten? Ten galimybė išvysti tai, ko gal jau nebematome.

Kasdienybėje mūsų gyvenimai dabar tokie sklidini visko: įvykių, žmonių, sėkmių, katastrofų, daiktų, nuopuolių, kad toje „užsikimšusioje“ dienos erdvėje mes net nebeįmatome kiek daug visko turime aplink save. Tad, gal Kalėdos ir yra tas metas, tas  laikas pažvelgt į erdvę, į Kalėdų visatą ir išvysti „…kokie gražūs tie mūsų gyvenimai –  skirtingi, margi, bet vienodai reikšmingi…“  kabantys visatoj lyg eglės žaislai – mūsų namai, mūsų gyvenimai.

Dainos autorė Rasa Stoškuvienė užklausta, kas inspiravo dainos idėją, smagiai nusijuokia:

 – Tai Kalėdos, nutikusios rugpjūty!  Daina prasidėjo vasaros pabaigoje (kai bebūtų keista), važiuojant su KITAVA namo iš koncertų.  Tada tikrai turiu apsčiai laisvo laiko naktinėjimui pro mašinos langą… . Žvelgiant į žvaigždėtą rugpjūčio dangų pajunti, kad grožis iš tikro  atsiskleidžia  tik didelėje erdvėje. Tik erdvėje galime išvysti kokie mūsų gyvenimo įvykiai, objektai, žmonės unikalūs, reikšmingi, skirtingi ir būtent dėl to – tokie gražūs. Žvaigždės nakties dangaus fone tampa stebuklingai šviesios, muzikos garsas nuskambėjęs tyloje suvirpina visą aplinkinį orą…… Kuriant šią dainą tiesiog apsėstai nepaleido mintis, kažkoks stiprus  noras visus padrąsinti patikėti, įmatyt kokie ypatingi ir gražūs tie mūsų gyvenimai. Jie lyg kabantys visatoj namukai, šviečiantys kaip žvaigždės didelėje visatoje. Taip norėjosi leisti visiems pajusti, kad visai nesvarbu kokios  tos mūsų namų sienos  –  stiklinės, molinės, o gal popierinės – svarbiausia, kad ten esame mes, mums brangiausi ir…. ten gyvena MEILĖ.  Labai nuoširdžiai norisi visus  pakviesti pakilti į Kalėdų visatą ir pasidžiaugti tuo kas aplink mus“…