Naujas video klipas

Laikas priklauso tau Titulinė

„Pozityvumo bomba“  –  taip savo naująjį duetą ir video klipą pristato dainininkės Rasa Stoškuvienė (KITAVA) ir Katažina Zvonkuvienė

Išgirskite naują dainą – „Laikas priklauso TAU“

https://www.youtube.com/watch?v=kl2hQXTdK8Y&ab_channel=Kitava-oficialuskanalas

„Pozityvumo bomba“  – taip būtų galima apibūdinti naujos dainos ir videoklipo  „Laikas priklauso tau“ atlikėjų duetą. Grupės KITAVA lyderė Rasa Stoškuvienė ir Katažina Zvonkuvienė  –  tai energija, temperamentu ir visad švytinčia nuotaika spinduliuojančios atlikėjos, kurios jau ne vienerius metus tuo dalijasi su savo muzikos gerbėjais. Tik dabar tai suskamba vienoje vietoje ir dvigubai smarkiau!

Dainos autorė Rasa Stoškuvienė, paklausta kaip kilo mintis šiam duetui  ir kokia žinutė siunčiama  klausytojui, su džiaugsmu pabėrė:  „Gi visiems mums būna, kad kartais paslystame ant savo rūškanos nuotaikos, nepasitenkinimo,  kad gyvenimas per sunkus, kad rytas per greit atėjo, kad namai per maži,  kad diena saulės pagailėjo….  O jei tiesiog savęs  paklaustume –  PALYGINUS SU KUO :)) Tai  menas džiaugtis gyvenimu. O duetas su Katažina visiškai neatsitiktinumas – tiesiog daina pati pasirinko giminingą sielą, kuri geba spinduliuoti džiaugsmu ir tuo dalintis su aplinkiniais.“

„Tai buvo nuostabus laikas… Kaip dažnai vis kažkur skubame, lekiame ir net nespėjame pastebėti gražiausių, o kartais paprasčiausių dalykų. Labai džiaugiuosi mūsų draugyste su Rasa ir dėkoju už nepaprastai šiltą ir tikrumo kupiną dainą. Nuostabus jausmas žinoti, jog turi sielos DRAUGĘ… Ir kaip gera, kai neprivalome nieko įrodinėti, o galime tiesiog mėgautis ŠIA AKIMIRKA. Ačiū už pasitikėjimą ir galimybę sukurti mažą stebuklą kartu“ – nuoširdžiai savo įspūdžiais dalijasi atlikėja Katažina Zvonkuvienė.

Videoklipo vaizdai iš auksinio Nidos pajūrio, ne tik visus gražina į vasarą, bet tikrai  skleidžia stiprų emocinį užtaisą.  Dainos tekstas, muzika, vėju besikeičiantys vaizdai ir dviejų  pozityvumu spinduliuojančių atlikėjų visuma tiesiog  įsupa kaip į saulėtą vasaros karuselę. Laimės faktorius čia tikrai yra. Atlikėjų stiliumi, kuris tiesiog susilieja su nuostabia gamta, pasirūpino dizainerė Diana Nevedomskytė.

Dainos „Laikas priklauso tau“ muzikos ir žodžių autorė –  Rasa Stoškuvienė

AtliekaRasa Stoškuvienė ir Katažina Zvonkuvienė

Videoklipo filmavimas, montavimas, režisavimasGoda Mazrimaitė.