SIŪLOMI SEMINARAI / Work Shop’ai / KŪRYBINĖS dirbtuvės

 

Motyvacinė paskaita – edukacinė veikla muzikos mokyklų ir bendrojo lavinimo mokiniams / mokytojams

Seminaras 2

       Muzika veikia ne tik mūsų emocijas, bet kur kas daugiau mūsų smegenyse vykstančių sudėtingų procesų. Moksliniai tyrimai rodo, kad muzika, patekdama į mūsų smegenis per garsų bangas, vienu metu stimuliuoja įvairias smegenų dalis, darydama įtaką mūsų organizmo veiklos funkcijoms, kaip: motorika, atmintis, kalba, problemų sprendimus, vaizduotė, pažinimas ir t.t. To pasekoje, muzika daro tiesioginį poveikį mūsų smegenų plastiškumui (augimui, pokyčiams ir formavimuisi). Įdomu tai, kad muzika yra vienintelis stimulas, kuris taip intensyviai ir iš karto pajėgia paveikti mūsų smegenis,  sudarydama sąlygas joms ne tik vystytis, bet ir keistis. Kaip tai vyksta? Kaip muzikos pagalba mes galime treniruoti ir maitinti savo smegenis? Tai stulbinamai įdomūs procesai ir faktai.
Apie tai paskaitos/edukacinės veiklos metu dalyviai turės progą ne tik  informatyviai bei iliustratyviai sužinoti, bet  ir patirti tai patys: per praktinius muzikinius eksperimentus, veiklas, diskusijas bei kūrybines užduotis.

Lektoriai

Dr. Rasa Stoškuvienėmuzikos mokytoja ekspertė,
grupės KITAVA įkūrėja, atlikėja, kompozitorė

Kęstutis Stoškus –  muzikos mokytojas ekspertas,
grupės KITAVA prodiuseris, gitaristas, muzikos aranžuotojas

 

KŪRYBINĖS dirbtuvės / WorkShops

“Kolektyvo socialiniai klijai – geras laikas kartu”
Laimingi veidai – kūrybingi darbai

Laisvė jausti, draugauti su savo emocijos, gebėti jas laisvai reikšti, komunikuoti ir tuo mėgautis veikiant kartu su savo kolegomis kūrybinguose ir neformaliuose kontekstuose – tai pagrindiniai ingredientai kalbant apie socialinius klijus. Kaip juos stiprinti ar net “pasigaminti’? Kaip visada, patys geriausi sprendimai slypi labai paprastuose dalykuose. LAIKAS kartu! Atrodo paprasta ir genialu, tik klausimas, kodėl tam nerandame laiko, o gal tinkamos formos?

Šios kūrybinės dirbtuvės Laimingi veidai – kūrybingi darbai tikrai yra viena iš tokių efektyvios, prasmingos ir smagios veiklos formų. Kelių valandų bėgyje kolektyvas turės puikią galimybę patirti puikių emocijų ir (SVARBU!) be jokio išankstinio pasiruošimo bei įtampos. Kūrybinės dirbtuvės vykdomos per emocinį intelektą ir komandiškumą lavinančias patirtines veiklas: teatro sportą, kūno perkusiją, improvizaciją, kūrybinius žaidimus. Šias veiklas vykdo ir pozityvia energija nuoširdžiai dalinasi charizmatiškoji mokslų daktarė, muzikos kūrėja ir atlikėja Rasa Stoškuvienė.

SEMINARAS 

 „Pasimatymas su liaudies muzika“
Geri dalykai nesensta kai eina kartu su laiku

Milžinišku tempu bėgantis laikas, kintantis pasaulis, mūsų gyvensenos bei pojūčių kasdienė inercija – tai tik dalis natūralių mūsų aplinkos faktorių. Ir kai susiduriame su tuo kas mena gilią senovę, suprantame – turime iššūkį. Bet ir vėl gi – kaip į tai pažiūrėsime. Jei kaip į problemą – uždavinys spręsis sunkokai, bet jeigu kaip į naują galimybę – tai teiks tik kūrybinio džiaugsmo. Liaudies muzika, liaudies dainos – tai kas pasaulyje leidžia mus kultūriškai identifikuoti ir tai kas yra mūsų šaknys. Tačiau šitoje sparčioje laiko tėkmėje neišvengiama, kad einant pasimatymą/ pažinimą su šia muzika – reikia tikrai gero pasiruošimo.

Siūlomo seminaro programa sukonstruota taip, kad jo metu visi dalyvaujantys turės puikią galimybę tą pasiruošimo procesą patirti – tiek emocine, tiek informacine prasme. Seminarą veda dr. Rasa Stoškuvienė, turinti didžiulę patirtį: liaudies muzikos modernizavime; solidžią pedagoginę kompetenciją ir praktiką dirbant su mokiniais (mokytoja ekspertė); koncertinę patirtį, kuri leidžia jausti šiandienos muzikinį pulsą ir gebėjimą darytį įžvalgas – KAS, KAIP ir su KUO lietuvių liaudies muzikai padės būti patraukliai šiandien. Seminaro metu daug vizualios ir garsinės informacijos, patirtinių kūrybinių veiklų ir jaukių diskusijų.

Gaukite SEMINARO PASIŪLYMĄ

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu

Renginio data:

Turite klausimų? Parašykite mums.

Ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
el. paštu – grupekitava@gmail.com
Taip pat galite su mūsų komanda susisiekti ir telefonu +370 69801618