Vasaros koncertai

KITAVA kviečia į vasaros koncertus Juodkrantėje ir Palangoje!

Gyvo garso grupė KITAVA, kuri klausytojams puikiai žinoma kaip lietuviškos muzikos ir sceninės energijos garantas, kviečia  į vasariškai smagius, autorinės muzikos koncertus REIKIA MUMS! Kaip ir daugelis muzikos atlikėjų, po šio karantininio laikotarpio, su džiaugsmu skuba ir nori iš visos širdies susitikti su savo muzikos bičiuliais ir dovanoti pačias skambiausias muzikines akimirkas.

Koncerto metu skambės jau puikiai žinomos grupės dainos kaip „Tu, Lietuva“ ,  „Žemė mano“, „Namai, kur tebelaukia“, „Reikia mums“ ir daugelis  kitų.   Bei visiškai naujos,  tik šiame koncerte pirmą kartą nuskambėsiančios dainos. Tad –  premjerų tikrai bus ne viena!

Koncerto metu, kaip ir visada, jūsų laukia ne tik profesionaliai, skoningai ir originaliai, su gyvo garso grupe atliekama lietuviška muzika, bet ir šiltas, smagus grupės lyderės Rasos bendravimas. Na ir, žinoma, – gyvos muzikos sceninis draivas.

„Bičiuliai, mums visiems taip reikia to gero ir smagaus laiko KARTU ir ypač kai jau  pagaliau turime galimybę susieti ir pasibūti J  Labai visų laukiame pasimatyme prie jūros :)“ – neslepia džiugesio grupės lyderė  Rasa.

„…Reikia mums vakaro lyg ryto, reikia mums saulėtojo blyksnio … „

Bilietai į vasaros koncertus